ASCO RAIL Sp. z o.o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice
NIP: 969-143-32-60
tel.: +48 32 332-70-03
fax: +48 32 233-21-34
email: biuro@ascorail.pl

Dane kontaktowe

ASCO RAIL sp. z o.o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice 
tel.: +48 32 332-70-03
fax: +48 32 233-21-34
e-mail: biuro@ascorail.pl



ZARZĄD

Artur Sonek - Prezes Zarządu

Jacek Lipecki - Członek Zarządu
Krzysztof Woźnicki - Członek Zarządu


ZAKŁAD POJAZDÓW SZYNOWYCH
ul. Piaskowa 2
44-120 Pyskowice 


Wiesław Orzechowski - Dyrektor Zakładu Pojazdów Szynowych
tel.: +48 32 337-19-02
tel. kom.: +48 517-113-783
e-mail: wieslaw.orzechowski@ascorail.pl

Adam Juraszek - Kierownik Napraw Lokomotyw
tel.: +48 32 337-19-02
tel. kom.: +48 508-339-090
e-mail: adam.juraszek@ascorail.pl


ZAKŁAD URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

Artur Sonek
tel.: +48 32 239-59-32
tel. kom.: +48 512-363-851
e-mail: artur.sonek@ascorail.pl

Jacek Małysa
tel.: +48 32 230-45-70
tel. kom.:+48 782-870-023
e-mail: jacek.malysa@ascorail.pl

Mariusz Olender
tel.: +48 32 332-70-22
tel. kom.: +48 505-552-169
e-mail: mariusz.olender@ascorail.pl


DZIAŁ EKSPORTU

Olga Kowal
tel.: +48 32 230-45-70 
tel. kom.: +48 502-322-109
e-mail: olga.kowal@ascorail.pl

Piotr Siebel
tel.: +48 32 239-59-32
tel. kom.: +48 505-552-155
e-mail: piotr.siebel@ascorail.pl

Adam Sonek
tel.: +48 32 230-45-70 
tel. kom.: +48 517-113-965
e-mail: adam.sonek@ascorail.pl


POMIARY NAWIERZCHNI TOROWEJ I SIECI

Grzegorz Małysa
tel.: +48 32 239-59-32
tel. kom.: +48 505-552-162
e-mail: grzegorz.malysa@ascorail.pl


ZAKŁAD DOKUMENTACJI I SZKOLEŃ

Wojciech Kaperczak
tel. kom.: +48 508 338 946
e-mail: wojciech.kaperczak@ascorail.pl


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Izabela Kazimierczak
tel.: +48 32 332-70-03
e-mail: izabela.kazimierczak@ascorail.pl
Formularz kontaktowy:

strony www katowice
created by

Fatal error: Cannot redeclare class PHPMailer in /home/ascorail/ftp/wwwascorail/klasy/class.phpmailer.php on line 35