ASCO RAIL Sp. z o.o. ul. Wielowiejska 53, 44-120 Pyskowice
Znajdź swój język
Stanowiska
pomiarowe

Oferta

Przyrząd jest przeznaczony do pomiaru średnicy okręgu tocznego kół zestawów kołowych pojazdów szynowych.

W skład zestawu wchodzi: przyrząd, sprawdzian przeznaczony do kontroli i kalibracji urządzenia, program informatyczny, kabel umożliwiający łączność z komputerem, zestaw akumulatorów wraz z ładowarką.

Zastosowane rozwiązania umożliwiają odczyt wielkości mierzonych (średnica) z wyświetlacza, ich zapis i identyfikację (pamięć wewnętrzna przechowuje 2000 wyników)
System informatyczny umożliwia przeniesienie otrzymywanych danych pomiarowych bezpośrednio do karty pomiarowej, jej archiwizację i wydruk.
    
wariant bez pamięci wewnętrznej:

Przyrząd jest przeznaczony do pomiaru średnicy okręgu tocznego kół zestawów kołowych pojazdów szynowych. Jego podstawowa zaleta to możliwość dokonywania pomiarów bez konieczności wywiązywania zestawów kołowych z pojazdu szynowego.

W skład zestawu wchodzi: przyrząd (średnicówka), sprawdzian przeznaczony do jej kontroli i kalibracji, program informatyczny, urządzenie (tablet) do wizualizacji, rejestracji i archiwizacji wyników pomiarowych (bezprzewodowe połączenie z średnicówką), zestaw ładowarek, kabel umożliwiający podłączenie tabletu do komputera lub drukarki, futerał.

Zastosowane rozwiązania umożliwiają odczyt wielkości mierzonych (średnica) z wyświetlacza bądź tabletu, ich zapis i identyfikację

Parametry techniczne będą określone na podstawie zapotrzebowania klienta.
powrót do listy