ASCO RAIL sp. z o.o. ul. Wielowiejska 53, 44-120 Pyskowice
Znajdź swój język
Stanowiska
pomiarowe

Oferta

Wózek do pomiaru torów i rozjazdów z zapisem oraz analizą danych - typu MessReg CDM

MessReg CDM zapewnia ciągły pomiar, to znaczy wymagane parametry toru są automatycznie rejestrowane co 5 mm. W ten sposób pomiary szyn i rozjazdów nie są ograniczone do pomiaru pojedynczych punktów. Z MessReg CDM szyny i rozjazdy są monitorowane od samego początku do końca. Urządzenie jest łatwe w transporcie i może być obsługiwane przez jedną osobę.

Innowacyjna konstrukcja i zasada działania zapewnia zarówno wysoką dokładność i ergonomię. Konstrukcja, produkcja i tworzenie oprogramowania jest wykonywane wyłącznie w Vogel & Plötscher (Breisach) w ścisłej współpracy z doświadczonymi użytkownikami.

Wartości szerokości torów są rejestrowane w sposób ciągły poprzez cztery sworznie, pomiarowe, dwa czujniki drogi i jeden czujnik przechylenia. Wszystkie wartości pomiarowe są zapisywane elektronicznie i połączone ze sobą w specjalnie zaprojektowanej skrzynce elektronicznej. Tam dane są przetwarzane i przesyłane do zapisu na laptop MPC. Laptop MPC jest zamontowany na górnej części urządzenia i pokazuje otrzymywane wartości w czasie rzeczywistym.
 
powrót do listy